Chovatelské potřeby a krmiva - Zvířata domaChovateľské potreby a krmivá - Zvieratá doma
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

Průběžné pořadí


soutěže o 5.000Kč do 100. místa


Ceny:

1. místo - dárkové poukazy v hodnotě 3.000Kč
2. místo - dárkové poukazy v hodnotě 1.500Kč
3. místo - dárkové poukazy v hodnotě 500Kč

  1. Lucie Richterová - Ostrava-Poruba, ČR
  2. Juraj Mlčoch - Klátova Nová Ves, SK
  3. Ján Giacko - Štrba, SK
  4. Lenka Králová - Lehnice, SK
  5. Dagmar Vrbová - Ořech, ČR
  6. Monika Lošonská - Bratislava-Rusovce, SK
  7. Margita Mášiková - Zvolen, SK
  8. Milksan s.r.o. - Snina, SK
  9. Jana Dvorská - Ostrava, ČR
  10. Erika Bielčiková - Myjava, SK
  11. Miroslav Haštaba - Sušice, ČR
  12. Denisa Murínová - Spišská Nová Ves, SK
  13. Michaela Šimková - Moravská Ostrava, ČR
  14. Pavla Chodurová - Ostrava, ČR
  15. Ivana Vyskočilová - Lipůvka, ČR
  16. Ladislav Hradil - Nový Jičín, ČR
  17. Jarmila Veletová - Jiříkovice, ČR
  18. Helena Kopecká - Olomouc, ČR
  19. Jiřina Hovorková - Praha 5, ČR
  20. Zuzana Karlubikova - Bratislava, SK
  21. Zuzana Šipková - Praha 10 - Uhříněves, ČR
  22. Pavel Setvak - Křečovice u Neveklova, ČR
  23. Lenka Krótká - Petrovice u Karviné, ČR
  24. Ján Lorko - Spišská Nová Ves, SK
  25. Irena Hünerová - Ostrava-Mariánské Hory, ČR
  26. Miroslava Floriánová - Pacov, ČR
  27. Peter Liptak - Krasnohorske Podhradie, SK
  28. Viktor Baroš - Praha, ČR
  29. Jan Kopal - Plzeň, ČR
  30. Kristyna Joskova - Praha, ČR
  31. Marcela Krupičková - Žandov u České Lípy, ČR
  32. Henrieta Zelenayová - Stupava, SK
  33. Miroslava Humpolíková - Ostrava - Zábřeh, ČR
  34. Miluše Kotišová - Ostrava, ČR
  35. Dana Michutová - Nový Jičín, ČR
  36. Lucie Pesková - Praha 6 - Břevnov, ČR
  37. Gabriela Kostková - Vysoká nad Labem, ČR
  38. Albert Mikó - Lok, SK
  39. Renata Skořepová - Hradec Králové, ČR
  40. Svatava Bojdová - Ostrava-Výškovice, ČR
  41. Irena Dobrovolná - Veľké Úľany, SK
  42. Marek Jurkovic - Brno, ČR
  43. Ing. Petr Souček - Praha 4, ČR
  44. Rastislav Datel - Selce, SK
  45. Attila Kelemen - Vinica, SK
  46. Anna Sándorová - Slezská Ostrava, ČR
  47. Eva Šoltésová - Piešťany, SK
  48. Zuzana Petříková - Trutnov 4, ČR
  49. Karel Zeman - Milovice, ČR
  50. Filip Gába - Ostrava - Michálkovice, ČR
  51. Katarína Kvasničková - Trenčín, SK
  52. Markéta Skuhrovcová - Mirovice, ČR
  53. Zuzana Pavlicová - Slezská Ostrava, ČR
  54. Petr Štykar - Znojmo, ČR
  55. Pavel Vacek - Jihlava, ČR
  56. Irena Hünerová - Vřesina, ČR
  57. Adéla Berková - Jílové u Prahy, ČR
  58. Emilia Majerčíková - Bratislava, SK
  59. Jakub Sedláček - Kyjov, ČR
  60. Viera Požgayová - Borinka, SK
  61. Radka Hnatnicka - Cervena Voda, ČR
  62. Lucie Sedlářová - Ostrava, ČR
  63. Anna Krupova - Ostrava, ČR
  64. Marcel Schäfer - Rychvald, ČR
  65. Miroslava Križanová - Pliešovce, SK
  66. Martin Navrátil - Ostrava-Poruba, ČR
  67. Kristina Fryzova - Ostrava, ČR
  68. David Kmeť - Petřvald, ČR
  69. Brigita Stypková - Ostrava 30, ČR
  70. Martin Naštický - Žilina, SK
  71. Jana Sovadníková - Ostrava - Radvanice, ČR
  72. Aleš Filipenský - Brno-venkov, ČR
  73. Veronika Vaněk Poláková - Ústí nad Labem, ČR
  74. Šárka Žarloková - Ostrava, ČR
  75. Martina Miklošíková - Štramberk, ČR
  76. Veronika Dolejší - Hrušovany, ČR
  77. Gabriela Hájková - Ořech, ČR
  78. Branislav Jurík - Žilina, SK
  79. Lucie Vaverová - Krnov, ČR
  80. Lucie Carová - Ostrava, ČR
  81. Michaela Maisie Jichova - Ostrava, ČR
  82. Vlasta Kalužikova - Ostrava, ČR
  83. Tomáš Kočí - Olomouc, ČR
  84. Ivan Lamoš - Bratislava, SK
  85. Kateřina Mandová - Černošice, ČR
  86. Danuše Bolfíková - Ostrava, ČR
  87. Ján Baranyovsky - Slavošovce, SK
  88. Iva Šimůnková - Ostrava-Hrabůvka, ČR
  89. Vladimíra Vrabelova - Galanta, SK
  90. Kateřina Černá - Výžerky, ČR
  91. Martin Jelínek - Ostrava, ČR
  92. Pavel Prostejovsky - Ostrava - Zabreh, ČR
  93. Robert Gross - Plzeň, ČR
  94. Kateřina Bednářová - Praha 4, ČR
  95. Janka Kuviková - Lučenec, SK
  96. Jarmila Postránecká - Ostrava- Poruba, ČR
  97. Nick Lawes - Ustek, ČR
  98. Libuše Kuljovská - Trenčín, SK
  99. Renata Szydlová - Brno, ČR
  100. Karol Vollek - Bratislava, SK
Přepočet CZK - EUR je dle aktuálního kurzu ČNB. Ve výsledcích se zobrazují pouze uhrazené objednávky v den připsání částky na účet.

Všechny Vaše uhrazené nákupy se nasčítávají v průběhu celé soutěže (do 30.11.2016) a to bez nutnosti registrace. Stačí pouze nakupovat pod stejnými údaji (jméno a příjmení, bydliště)
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku